Predzadnji teden je bilo v prvem nadstropju zelo napeto. Napovedoval se ja pravi športni spektakel. Učitelj za šport je predlagal, da se četrtošolci pomerimo v ekipnih igrah.

Končno je napočil trenutek, ko se je začelo. V četrtek, 13. 12. 2018 smo imeli prvo in tretjo šolsko uro, v telovadnici, pod vodstvom učitelja Vladimirja Hanžekoviča med-razredne igre. Pomerili smo se v nogometu, igri med dvema ognjema in štirimi ognji. Žal nas je čas prehitel, nismo še končali dvoboja. trenutno vodijo A-jevci za eno točko. Učenke 4. B so se pripravile na navijanje. Fantom iz istega razreda pa pač ne gre nogomet najbolje od rok. Vsak je želel dati gol. Ni bilo ekipnega duha med učenci iz 4. b. Učenci 4. a pa so se lotili premišljeno nogometa. Zaživel je pravi timski duh. Iz telovadnice je odmevalo navijanje deklet, fantov nekoliko manj. Čas nas je prehitel tako, da nadaljujemo po počitnicah. Še se bo pisalo o navijačicah in športnikih iz četrtih razredov. Po športni aktivnosti smo poskrbeli za zdravje. Vsak je pojedel eno pomarančo. (Foto in besedilo: Marjeta Bilban)