V šolo se je počasi prikradla babica Zima in z njo veseli december. Učenci so ustvarjali v beli, zeleni in rdeči barvi. Pred jedilnico je postavljena novoletna jelka z lučkami. Vsepovsod se čuti praznično vzdušje. V torek, 5. 12. 2017 so se odprla šolska vrata. Imeli smo  Miklavžev sejem in novoletni bazar. Pa ravno na Miklavžev večer. Smo bili dovolj pridni? Seveda smo bili, kako to, da ne! Otroci smo »zmeraj« pridni.Nastopili so učenci, ki sodelujejo v pevskem zboru. Z ritmi praznikov so nas pozdravili mlajši in starejši tolkalci. Stojnice so se šibile od dobrot in prazničnih spominkov. Vsak razred je nekaj izdelal. Učili smo se načine, kako uspešno prodati izdelek. Starši so nas v tem spodbujali. Imeli smo tudi tri delavnice, kjer so otroci izdelovali praznične izdelke. Vse dogajanje skupaj je popestril tudi srečelov. Zbrani prispevki gredo v šolski sklad OŠ Livada (Besedilo in foto: Marjeta Bilban)