Učenci druge triade smo se v ponedeljek, 17. 12. 2018, odpravili v BIT center. Fitnes v decembrskem času je postal že tradicija na naši šoli. V šolo smo prišli ob 8. 15. Vzeli smo malico in odšli na avtobus. Avtobus nas je čakal na postaji MPP, zato smo malico vzeli kar s seboj. Spravili smo si jo v nahrbtnike za »hude čase«. Med vožnjo smo si imeli veliko za povedati. Opazovali smo praznično okrašena naselja in naravo. Dišalo je že po počitnicah.

Športna aktivnost je potekala od 9. 00 do 12.00 pod vodstvom mentorjev iz BIT centra. Vmes smo imeli čas, da kaj popijemo. Z uporabo različnih naprav so imeli učenci razgibano in zanimivo dopoldne. Preizkusili so se tudi v plezanju na plezalni steni, v hokeju in badmintonu.

Po končanem »športanju«  smo se vrnili v šolo z avtobusom. Pojedli smo kosilo in odšli v ponedeljkovo popoldne. (Besedilo in foto: M. Bilban)