V zgodnjih jutranjih urah, na pustni torek, 1. 3. 2022, smo na naši šoli pozdravili glasnega kurenta. Nato se je v zbornici pridružil še delavec, pilot in čarovnica. Ni manjkala niti mačka in Rdeča kapica. Miška se je držala bolj zadaj, saj se boji mačke. Nato so nam učiteljice pričarale Kekčevo deželo. Učiteljici Marija, na flavti in učiteljica Mateja, pevka sta zaigrali Mojco in Kekca. Malo jima je ponagajala Pika nogavička. Učiteljico Marjeto je v 3. B razredu zamenjala Rdeča kapica. Knjižničarko Barbaro prav tudi Rdeča kapica.

Pa poglejmo, kaj se je dogajalo….

Na hodniku pred 4. b razredom je učiteljica Natalija organizirala poslikavo obraza in izdelavo mask, kurentov v 4. b. Med rekreativnim odmorom so se sprehodili še po šoli. v 3. b razredu so se šeme predstavile, se igrale, zaplesale in zaspale…

Bilo je kratko, ampak sladko pustno dopoldne, ki nas je popeljal v sončen pustni torek. (Foto in besedilo: Marjeta Bilban)