V torek, 17. 12. 2019 smo bili povabljeni na tradicionalno krašenje novoletnih smrečic na Starem trgu v Ljubljani. S prijatelji druge violine, z varovanci in pedagogi CUDV Draga, z Zavodom za gozdove Slovenije ter ostalimi šolami in vrtci iz okolice smo se četrtošolci družili v prijetnem vzdušju in skupaj okrasili novoletne smrečice, ki so jih podarili z Zavoda za gozdove Slovenije. Učenci naše šole so zelo uživali pri okraševanju, v spremljevalnem programu, se vključili v zabavni program, zapeli šolsko himno, zarepali šolski rap in zapeli še nekaj pesmic, ki so se jih naučili pri pevskemu zboru. Dva posnetka si lahko ogledate spodaj. Prav tako so se dobro predstavili z odgovori na vprašanja novinarja s Pop tv-ja za oddajo 24 ur. Posnetek si lahko pogledate na tej povezavi. Pred odhodom v šolo, smo se posladkali s piškoti in toplim čajem. Štiri okrašene smrečice so nam podarili in sedaj krasijo našo šolo. Vsi smo se imeli res odlično in smo bili veseli, da so nas povabili.

Besedilo Klavdija Selčan, fotografije in posnetki Goran Popović