Spoštovani starši in učenci.

Sporočamo vam, da je vlada RS sprejela odlok, po katerem bo pouk za učence od 6. do 9. razreda v tednu od 19.10. do 23.10. potekal na daljavo.

Za učence od 1. do 5. razreda poteka pouk nespremenjeno, torej v šoli.

Od 26.10. do 30.10. so za vse učence jesenske počitnice, na kakšen način bo pouk potekal po počitnicah, vas bomo obvestili kasneje, vse pa bo odvisno od epidemiološke slike v Sloveniji.

Starši, prosim vas, da učencem za učenje na daljavo zagotovite ustrezne pripomočke in jih spodbudite, da bodo čim več učenja in dela za šolo opravili v dopoldanskem času.

Učenci, k delu doma pristopite resno in odgovorno, saj je to vaša dolžnost.

O načinu dela, podajanju informacij in poteku komunikacije v času pouka na daljavo vas bodo obvestili učitelji preko spletnih učilnic, kot je bila praksa od marca naprej.

V upanju, da se razmere čim prej umirijo, da ostanete zdravi in da se čim prej vsi vrnemo v šolo, vas lepo pozdravljam.

Ravnatelj g. Goran Popović