POMEMBNO OBVESTILO

Spoštovani starši. Spodaj vam podajamo nekaj napotkov Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, ki se jih prosimo držite v času izbruha korona virusa v Sloveniji.

• Zaradi preventivnih razlogov odpovedujemo popoldansko spomladansko prireditev Pozdrav pomladi, ki je bila napovedana za 19. 3. 2020. Prireditev bomo sicer izvedli, vendar v času pouka in le za učence in zaposlene.
  • Preventivno prosimo starše, da ne pošiljate v šolo bolnih, prehlajenih otrok in prav tako sami ne hodite v šolo, če ste prehlajeni ali bolni.
  • Prav tako prosimo starše in vse obiskovalce šole, da se ne zadržujete v šolskih prostorih po nepotrebnem.
  • Še vedno je najboljša zaščita pred virusi temeljito umivanje rok z milom in toplo vodo ter dezinfekcija z razkužili.

Najbolje želimo poskrbeti za vaše otroke in naše zaposlene, zato prosimo, če se držite zgoraj navedenih ukrepov. V primeru poslabšanja zdravstvenega stanja v Sloveniji, pa vas bomo sproti obveščali o ukrepih.