Dragi naši starši! Zjutraj smo se zbrali in naši slavljenki Sari iz 3. a zapeli pesem Vse najboljše. Res je bil pester dan, s konji zanimiv, z živalmi na kmetiji igriv. Tekli smo za zajci, prašički in kozlički. Se igrali na ledeni zaplati in z novim znanjem bogati, smo se odpravili v dom, kjer smo obisk dobili, se g. ravnatelja razveselili. Streljali smo z lokom pogumno, tako smo dobili zagon in še v gozdu postavili poligon. Nam to ni bilo dovolj, smo se po kosilu pred domom dobili in v sosednjo Avstrijo zavili. Se z naravnimi materiali poigrali, pravi umetniki postali. Smo naredili umetnine, a žal hitro mine…. Alex in Naxhije sta zobek izgubila, ga bosta zobni vili podarila. Nad pokrajino je hitro padel mrak, večerje se veseli, tretješolec junak. Po večerji smo si malo časa vzeli, potem pa kviz začeli. Vprašanja na listkih smo po hodniku iskali, vse moči od sebe smo dali. Nismo bili vsi zmagovalci, a važno je bilo, da smo bili »fer« igralci. Važno je sodelovati in ne zmagovati. S to mislijo smo se v sobe odpravili, se pod tuš spravili. Nato nas je utrujenost ujela, se noč s sanjami začela. Sladko sanje Vam želimo, se jutri okoli 15 ure pred šolo dobimo. Z lepimi mislimi se od Vas poslavljamo in vse lepo pozdravljamo. Učiteljice Petra, Tanja, Marjeta in učenci 3.a ter 3.b.