Ob torkih in sredah se v mesecu maju na OŠ Livada dogaja. Učitelji in učenci so se zbrali v telovadnici 16. maja 2017. Igrali so odbojko. To bo prijetno druženje, ki bo trajalo vse do konca šolskega leta. Pridružite se še vi! Veseli bomo navijanja, tako učenci kot učitelji.

Prvi dan druženja je bil uspešen za učitelje, saj so premagali devetošolce z 2:1. Drugi dan se je sreča nasmehnila učencem. Zmagali so vse štiri tekme. Torej je skupni izkupiček njim v prid s 5:1.

Namen teh dogodkov je druženje in zabava. Seveda ob tem ne pozabimo, da je pomemben tudi zdrav življenjski slog. Med učenci in učitelji je prisotna velika borbenost in timski duh. Fotografije povedo vse. Posneli sta jih učenki Hana Mahmić in Elena Bojanić iz 4. b. (Besedilo: Marjeta Bilban)