V sredo, 27. 11. 2019 so bili učenci 4. razreda povabljeni na predstavitev izida knjige Križkraž Slovenijo spoznaš. Knjigo je napisala knjižničarka naše šole, ki trenutno poučuje na osnovni šoli v Banja Luki, gospa Barbara Hanuš. Predstavitev knjige je imela na osrednjem prireditvenem prostoru na knjižnem sejmu v Cankarjevem domu. Na predstavitvi je želela imeti učence iz OŠ Livada Ljubljana. Naši učenci so se pokazali v zelo dobri luči. Na predstavitvi so aktivno sodelovali in dokazali, da zelo dobro poznajo Slovenijo in njene značilnosti. Gospa Barbara je bila s predstavitvijo in sodelovanjem učencev zelo zadovoljna in presenečena, koliko četrtošolci že znajo. Za nagrado so prejeli čokoladne bonbone in v dar knjigo za v šolsko knjižnico.

Fotografije in besedilo: Klavdija Selčan