Med poletnimi počitnicami smo v okviru projekta izvajali ustvarjalne delavnice in športne igre, ki so se jih udeležili učenci naše šole in partnerske šole (OŠ Oskarja Kovačiča). Ustvarjali smo različne izdelke: gosenico vseh sodelujočih, družabno igro Človek ne jezi se, 3D hobotnice, 3D pikapolonice, magnetke, obeske za ključe, maketo šole, vaze za rože, risali na majice in kape, na steklo, ustvarili uporabne lutke in še mnogo drugi stvari. Zelo smo se zabavali ob mesenju testa za pico in nestrpno čakali, da so se pice spekle, medtem pa naredili še zelo okusen tiramisu. Poleg ustvarjanja nismo pozabili na šport: igrali smo se klasične igre z žogo, različne družabne igre, se ohlajali z vodnimi baloni in pištolami, najbolj pa uživali na bazenu ob vodnih igrah. Imeli smo tudi pohod na Ljubljanski grad in po centru mesta. Počitniške dejavnosti so zaradi dobrega vzdušja hitro minile in vsi se polni lepih vtisov poslavljamo drug od drugega.
Počitnice smo si res lepo in nepozabno popestrili!
Učiteljica Barbara
ud    ši   pica